O nás

V dubnu 2020 jsme pro vás poprvé otevřeli zmrzlinový stánek v Multiparku U Hněvoty. Toto období nebylo díky pandemii jednoduché, přesto se nám podařilo získat spoustu věrných zákazníků jednak díky kvalitní zmrzlině a důmyslným příchutím, ale také pro náš prvotřídní servis.

Příprava zmrzliny

Naši zmrzlinu mícháme ve strojích přímo z Itálie za použití těch nejkvalitnějších surovin a čerstvého ovoce. Každou příchuť dopředu testujeme abychom měli jistotu, že podáváme lahodnou dobrotu, za kterou si stojíme.

Týdenní zmrzlinové menu

V sezónu pro vás týden co týden připravujeme zmrzlinové menu v podobě dvou druhů točené a čtyř druhů kopečkové zmrzliny. Samozřejmostí jsou doplňkové produkty jako ledová káva s vanilkovou zmrzlinou, šlehačkou a toppingem či ledová tříšť.

Pro ty, kdo dávají přednost slaným dobrotám, kuchaři v létě připravují občerstvení na grilu.

Termoboxy

Zároveň máme připravené termoboxy, to když někomu chcete udělat radost naší zmrzlinou a potřebujete ji zabalit tak, aby vydržela čerstvá až na požadovanou adresu.

Akce

A nakonec to nejlepší... připravujeme i několik akcí pro věrné zákazníky, jako je třeba 10+1 zmrzka zdarma či 3. ročník Dětského dne 3. 6. 2023. Další akce, které pro Vás připravujeme budou zveřejněny na našem FB a IG nebo přímo na Bistru v Multiparku. 

Multipark u Hněvoty

Další služby multiparku naleznete na adrese: www.uhnevoty.cz

Těšíme se na vás, v našem areálu s rybníčkem a hřištěm pro děti.

SEZÓNA
UKONČENA
close